Wydawnictwo MAXMEDIA
o firmie
oferta
magazyny
referencje.htm
konkursy
kontakt
Strona głównaKontakt

Wydawnictwo MaxMedia rozpoczęło działalność w kwietniu 2002 roku jako wydawca magazynu "FAKTY Polityka Prawo Gospodarka", który z początkiem 2006 roku zmienił nazwę na "FAKTY Magazyn Gospodarczy", co pozostawało w zgodzie z wyznaczonym kierunkiem, jakim jest analizowanie i komentowanie trendów w polskiej gospodarce. W roku 2004 do wydawanych tytułów dołączył magazyn "VIP Polityka Biznes Fakty", który powstał z myślą o świecie high life'u, osobistościach polityki i biznesu, elitach intelektualnych, artystycznych i naukowych.

Od początku istnienia wydawnictwo postawiło sobie za cel ścisłą współpracę z izbami gospodarczymi, handlowymi i biznesowymi, organizacjami rządowymi i pozarządowymi. Oba magazyny objęły patronat medialny nad licznymi konkursami i przedsięwzięciami, by wymienić takie jak: Lider Polskiej Ekologii, Ekolaury Polskiej Izby Ekologii, Mazowiecka Firma Roku, Wielkopolska Nagroda Jakości, Teraz Polska, Polski Sukces, Europrodukt, Przedsiębiorstwo Fair Play, Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP i wiele innych .

Zdobyte na rynku wydawniczym doświadczenie umożliwiło rozszerzenie zakresu działalności o usługi fotograficzne oraz reklamowe, a także public relations.

Celem strategicznym wydawnictwa MaxMedia jest stworzenie całościowej oferty usług związanych z procesem wydawniczym, począwszy od pracy dziennikarskiej i serwisu fotograficznego aż do kompletnego serwisu marketingowego, uwzględniającego reklamę, sprzedaż i PR. Chcemy być jak najlepszym intelektualnym i biznesowym partnerem dla czytelników, klientów oraz instytucji zajmujących się promocją polskiej gospodarki, biznesu i kultury.

Copyright by MAXMEDIA (C) 2006 - Wszystkie prawa zastrzeżone Projekt i wykonanie VEGA Internet Studio
Informacje na temat cookies
Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. zamknij