Wydawnictwo MAXMEDIA
o firmie
oferta
magazyny
referencje.htm
konkursy
kontakt
Strona głównaKontakt
FAKTY Magazyn Gospodarczy

"FAKTY Magazyn Gospodarczy" to pismo poświęcone polskiemu życiu gospodarczemu i politycznemu. Nasi czytelnicy to przedstawiciele biznesu, kadra zarządzająca dużymi i średnimi firmami w Polsce, przedstawiciele władz lokalnych oraz ugrupowań politycznych.

FAKTY to komentarze i analizy dotyczące kluczowych gałęzi polskiej gospodarki. W specjalnych blokach tematycznych omawiamy m.in. drogownictwo, ekologię, energetykę, logistykę i wiele innych zagadnień. Ponadto prezentujemy wybrane państwa europejskie, a szczególnie ich kontakty polityczno-gospodarcze z naszym krajem. Szczególną wartością są dla nas wypowiedzi polityków oraz niezależnych autorytetów, które towarzyszą wszystkim blokom tematycznym.

FAKTY to także efekt współpracy z ministerstwami oraz wieloma izbami gospodarczymi, handlowymi i biznesowymi. Ten aspekt działalności pozwala nam uzyskiwać aktualne i miarodajne komentarze oraz przyczyniać się do popularyzowania organizacji gospodarczych.

FAKTY to magazyn obecny w środowisku politycznym (Sejm, Senat, kluby poselskie, organy rządowe i pozarządowe). Sprawujemy patronaty medialne nad Liderem Polskiej Ekologii i konkursami organizowanymi przez Wielkopolski Instytut Jakości. Współpracujemy m.in. z Fundacją Godła Promocyjnego Teraz Polska, Przedsiębiorstwem Fair Play i Nagrodą Gospodarczą Prezydenta RP i Mazowiecką Firmą Roku.

FAKTY dystrybuowane są poprzez sieci kolporterskie Inmedio, Pol Perfect, Ruch i Kolporter. Jesteśmy stale obecni w Empikach oraz salonach prasowych w centrach handlowych, na dworcach, lotniskach, a więc wszędzie tam, gdzie codziennie pojawiają się tysiące osób.

Egzemplarze FAKTÓW dystrybuowane są również na wybranych targach i imprezach branżowych, co daje nam możliwość rozprowadzenia całego nakładu magazynu.

"Magazyn VIP"

"Magazyn VIP" skierowany jest do przedstawicieli biznesu, menedżerów i kadry zarządzającej, do izb gospodarczych i innych instytucji współpracujących z przedsiębiorstwami oraz ambasad, a także czytelników zainteresowanych śledzeniem bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie.

Ścisła współpraca z ministerstwami, izbami gospodarczymi, organizacjami samorządowymi i pozarządowymi pozwala na bieżąco obserwować najważniejsze wydarzenia w naszym kraju i aktywnie w nich uczestniczyć. Współpracujemy z Fundacją Godła Promocyjnego Teraz Polska, sprawujemy patronaty prasowe następujących nagród: Europrodukt, Wielkopolska Nagroda Jakości i Lider Polskiej Ekologii.
Jesteśmy członkiem Izby Wydawców Prasy.

Oprócz rozmów z autorytetami z różnych dziedzin, stałe działy magazynu to: wywiady z gwiazdami, polityka, kultura, motoryzacja, sport oraz przegląd bieżących wydarzeń.

"Magazyn VIP" jest dystrybuowany poprzez sieci kolporterskie Pol Perfect, Ruch, Kolporter. Jesteśmy stale obecni w Empikach oraz salonach prasowych w centrach handlowych, na dworcach i lotniskach, a więc wszędzie tam, gdzie mamy szanse dotrzeć do nowych czytelników.
Egzemplarze czasopisma dystrybuowane są również na wybranych targach i imprezach branżowych, co pozwala zacieśniać współpracę z firmami i przyczyniać się do promocji polskiego biznesu.

Copyright by MAXMEDIA (C) 2006 - Wszystkie prawa zastrzeżone Projekt i wykonanie VEGA Internet Studio
Informacje na temat cookies
Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. zamknij